Ana sayfa Haberler

Amerikan ajanı Honkon fabrikalarını ziyaret etti

Sertifika
Çin Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Zayıflama makinesi çok etkilidir. Sadece yüz için değil vücut için de mükemmel sonuçlar verir.

—— Andrey - Bulgaristan

Эффект 808XF после первой процедуры уже заметен.

—— Александр

İyi tasarım, iyi organizasyon, müşteriyi dinleme yeteneği

—— Ivan - İsviçre

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Amerikan ajanı Honkon fabrikalarını ziyaret etti
hakkında en son şirket haberleri Amerikan ajanı Honkon fabrikalarını ziyaret etti
Tarih: 25 Ekim 2019

Amerikan Temsilcisi Pekin fabrikamıza ve Hebei fabrikamıza geldi, müşterilerimize üretimimizi ve ürünlerimizi gösterdik, bu müşterimiz Amerika'dan geliyor, İspanyolca konuşuyorlar, güzel ve yakışıklı olduklarını görebildiğiniz resimden ve güzel Amerikan pazar yöneticimiz Resun bizi ziyaret etmelerini sağla.

15 yıl boyunca New York ve Florida'da güzellik makineleri tedarikine odaklanan iki şirkete sahipler, onlar güzellik makinesi, kalite, şekil, vb. Üzerinde sıkı sıkıya sahipler. + vacuum + IR + RF, zayıflama modellerimizle çok ilgileniyorⅢ +, Supreme ICE KK,

Araştırma, eğitim ve sertifikasyon çok önemlidir, ajan eğitimi veriyoruz, çevrimiçi veya çevrimdışı olabilir, bu yüz yüze tamam demek, ajanlar buraya gelebilir veya klinik personeli eğitmek için ajanları arayabiliriz, yapabiliriz. Promiss acenteleri müşterilerine eğitim verebilecekler, tabii ki tıbbi CE ve FDA onayı,

FDA:

Tıbbi CE:

Bizi ziyaret etmek daha fazla ajan ve müşteri hoşgeldiniz, biz 21 yıl ile güzellik çözümleri tedarikçisi vardır. Başlangıçta, sadece güzellik makineleri üreticisiyiz, sadece müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak istiyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaç duyması durumunda sertifikasyonun çoğunu sağlayabiliyoruz. Ama şimdi, biz güzellik çözümleri temini, güzellik makinesi, makine eğitimi, eğitim sınıfı, cilt bakım ürünleri, güzellik salonu ve klinik geliştirme vb odaklanıyoruz, tüm müşterilere ihtiyacımız var.

Lazer merkezi gelişme trendi, tek lazer güzellik makinesi müşterilerin gereksinimlerini karşılayamıyor, farklı lazerler birlikte daha iyi etkili olabiliyor ve ameliyat sonrası daha iyi sonuçlar elde edebiliyorlar, müşteriler paraya mal olmaya değeceğini düşünüyor.

Pub Zaman : 2019-10-28 13:43:12 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Sheldon Peng

Tel: +8613811226837

Faks: 86-10-67803842

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)