Ana sayfa

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

şirket Profili

Beijing HONKON Technologies Co., Ltd. önde gelen bir profesyonel Medikal ve Güzellik Ekipmanları üreticisidir, araştırma, tasarım, üretim, dağıtım ve güzellik endüstrisinde 21 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz Cilt Analizörü, Q-Anahtarlı Nd: YAG Lazer, Diod Lazer Epilasyon, Ultrapulse CO2 Fraksiyonel Lazer, Er: Bium Cam Fraksiyonel Lazer, HIFU Ekipmanı, Liposonix HIFU Vücut Zayıflama Sistemi, Vücut Zayıflama ve Şekillendirme Serisi, Cryolipolysis Kilo Verme Serilerini kapsar , RF ve E-Light (IPL) Serisi, Vasküler Lezyonlar için 980 Diod Lazer, Su ve Oksijen Jet, Saç Büyüme Güzellik Makinesi, BMI Yükseklik Ağırlık Makinesi, Mikro Kabarcık Yüz ve Evde Kullanım Güzellik Makineleri.Ürünlerimizin çoğu Uluslararası Standart Organizasyonu (ISO) 9001, ISO 13485, CE93 / 42 / EEC, EMC, SFDA, TGA ve FDA tarafından onaylanmıştır.

HONKON'un merkezi, 4768 metrekarelik bir fabrika alanı ve 600'den fazla personeli ile Pekin, Çin'de bulunmaktadır.Ayrıca, OEM ve ODM, eğitim, teknoloji desteği ve her yönden hizmet sağlamak için 50 kalifiye mühendisden oluşan iyi organize edilmiş ve yenilikçi bir Ar-Ge ekibimiz var.HONKON, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Avustralya'da tanınmış bir markadır.Yaklaşık 19 yıllık gelişme içinde, “HONKON” yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda iyi bir üne ve farkındalığına kavuşmuştur.

HONKON, "Bilim Güzellik Yaratır" kılavuzuna bağlı kalacak, tıbbi ve estetik cihaz endüstrisindeki ürünlerin araştırma ve geliştirmesini güçlendirecek, yurtiçi ve yurtdışındaki tüm müşterilere hizmet vermeyi taahhüt edecektir.Önümüzdeki beş yıl içinde, gelişmiş kişisel gelişim yetenekleri, ileri teknoloji, artan ekip üretkenliği ve hızlandırılmış geliştirme döngüsü ile birinci sınıf bir Tıbbi ve Güzellik Ekipmanı tedarikçisi olmaya çalışacağız.

 

Çin Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2002 yılının Aralık ayında, HONKON Group - YAG lazer için ilk yerli titreşim önleyici el aleti teknolojisi olacak ve ilk şirket Çin'deki en hafif kolu yaptı.

Ocak 2003’te, HONKON Group’un ND.YAG lazeri ile ilk uygulaması olan “Q-Switch”, bir anahtarlama makinesi için teknolojik yenilik devrimi tarihini belirleyerek, sorunlara neden olan yakıt anahtarlama kutusundaki zararlı zehirlenmelerden kaçının.

Ocak 2003’te, HONKON Grup bağımsız pigment (lazer makinesi fortattoo) tedavisi için dünyanın en küçük ve en hafif lazer geliştiricisi - dünya çapında popüler olan Xiao Liang Fei.

2003 yılının Haziran ayında, HONKON Group'a özel IPL teknolojisi ve bu teknolojinin tedaviye dahil edilmesi, şu ana kadar teknolojide gerçekten sadece bir IPL Çinli üreticiye sahip.

2003 yılının Ağustos ayında, HONKON Group - "teknik departman" kurdu, özellikle operasyon tekniklerini ve şirketin rehberliğini yapan yerli müşteriler için ilk olan "teknik departman".

Mart 2004'te, HONKON Group'un güçlü bağımsız araştırma ve geliştirme "Franz" Hafif cilt bakımı kozmetik serisi.

Ağustos 2004’te, Japonya’dan HONKON Group’un Japonya’dan gelen microbeam teknolojisini tanıtması, Bust alanındaki kullanımları, bir insan büstü'nü dünyayı sarsıcı devrimin tarihini belirleyen bir emsal oluşturdu.

Ocak 2005'te, HONKON Group, lazerin verimliliğini önemli ölçüde artırmak için kullanılan yaygın yansımalı seramik YAG lazer teknolojisi olacak, toplam yaşam süresi üç ila beş yıl arttı.

2005 yılının Mart ayında, HONKON Grubu dünyanın ilk optik güzellik GMF çok yönlü sistemini geliştirdi. Aynı zamanda zayıflama pazarına, yeni bir kilo kaybı nesline özel araştırma ve geliştirme - dünyada popüler olan spektrum diyeti, bilim, sağlık, keyif, fizyoterapi.

Haziran 2006'da, HONKON Group yeni nesil IPL + E teknolojisini geliştirdi ve RF teknolojisine ışık tuttu, derin kırışıklıkları, dermal lekeleri, açık renkli villikleri ve tedavi sorunlarını tamamen çözdü.

.

2006 yılının Haziran ayında, HONKON Group'a, dünyanın en sofistike su oksijen güzelliği, bilimi, sağlığı, doğal dolaşımı, geleneksel manuel güzellik yerine bir güzellik devrimini başlatan tanıtımı.

Aralık 2006'da, HONKON Group-şok saldırısı, bağımsız olarak bir dizi RF dondurucu elektrikli ürün, otomatik sıcaklık kontrolü geliştirdi ve çeşitli baş, güvenlik tedavisi, çevre, hızlı, aşırı kalabalık, uzun vadeli kırışıklıkların geçerliliği, özel çözünmüş yağ, kolay yaşlanma karşıtı etkiler.

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Honkon

No. Çalışanları : 1000~1500

Yıllık satış : 6,000,000-9,000,000

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Sertifikalar Çin Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Sertifikalar Çin Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Sertifikalar Çin Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Sertifikalar